Vielmaiņa

Metabolisms ir visi tie procesi, kas organismā norit sākot ar barības vielu uzņemšanas brīdi un nobeidzot ar galaproduktu izvadīšanu ārējā vidē. Metabolisms jeb vielmaiņa sastāv no diviem pretējiem un savstarpēji saistītiem procesiem: tie ir šķelšana jeb disimilācija (katabolisms) un sintēze jeb asimilācija (anabolisms).

Dzīvošana ir saistīta ar enerģijas patēriņu. Lai dzīvotu, nepieciešams ēst un dzert; tā ir enerģijas iegūšana (pārtika satur kalorijas, enerģijas vienības). Ja visa ar pārtiku uzņemtā enerģija netiek izlietota, rodas tās uzkrājumi tauku veidā. Mūsu svars atspoguļo mūsu enerģijas uzkrāšanas un patēriņa samēru.

Enerģijas daudzumu, kas tiek izlietots vienā laika vienībā, sauc par vielmaiņas ātrumu. Lielāks metabolisma ātrums nozīmē to, ka enerģija tiek tērēta vairāk un straujāk; tātad, mazāks ir to kaloriju skaits, kas veido tauku slāni.

Faktori, kas ietekmē vielmaiņas ātrumu:

Vielmaiņa

Paātrinātājfaktori

- Fiziski vingrojumi
- Liels svars
- Liels augums
- Dzimums: vīrietis
- Muskuļi
- Ēšanas veids: bieži, bet mazās devās
- Infekcijas; saslimšanas
- Paaugstināta ķermeņa temperatūra
- Ārējā temperatūra (aukstums vai karstums)

Vielmaiņa

Palēninātājfaktori

- Novecošana
- Neliels svars
- Neliels augums
- Dzimums: sieviete
- Tauki
- Diēta
- Badošanās, gavēņi

BEMER terapija un vielmaiņa

BEMER terapija sniedz lieliskus rezultātus vielmaiņas uzlabošanā pateicoties īpaši zemas intensitātes elektromagnētiskā lauka ietekmei uz ķermeni.
BEMER terapija veicina mirkoasinsriti, šādi būtiski ietekmējot vispārējo vielmaiņas ātrumu ķermenī.

BEMER terapija – tas ir:

  • Asinsvadu paplašināšanās;
  • Asinsrites uzlabošanās;
  • Trombozes riska mazināšanās;
  • Vielmaiņas stimulēšana;
  • Ķermeņa attīrīšanās;
  • Imūnsistēmas aktivizēšanās;
  • Vispārējā veselības uzlabošanās, darbaspēju palielināšanās;
Доктор Шелегов - автор уникальной программы здорового питания

Ābeču patiesība – pareiza barošana ir sabalansētā barošana

Katram cilvēkam ir savas, vienīgi sev raksturīgas vielmaiņas īpatnības. Katram organismam ir individuālas vajadzības pēc uztura un pēc enerģijas piegādes. Tādēļ, ja Jūs esat izlēmuši kardināli mainīt savu uzturu vai arī tikai ievērot diētu, tad Jums ir nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Mūs centrā konsultē ārsts Igors Šelegovs – unikālās veselīga uztura programmas autors.

Unikāla noderīgu un nevēlamu produktu noteikšanas metode. Šādu sarakstu būtu īpaši svarīgi zināt tiem, kam ir lieks svars. Vitamīnu un mikroelementu noteikšana organisma sastāvā. Pareizs uzturs: ārsta Igora Šeļegova autorprogramma

Kas notiek tad, ja tievējam patstāvīgi vai pēc modīgām diētām...

http://joyreactor.cc/post/631665

Vai ir iespējams patstāvīgi kontrolēt vielmaiņas procesu?

TANITA ķermeņa sastāva analizators ļaus jums uzzināt par Jūsu fitnesa nodarbību un diētas ietekmi uz tauku, muskuļu un ūdens satura izmaiņām ķermenī. Analizators aprēķinās Jūsu pamata vielmaiņu (BMR) indeksu. Zinot tā līmeni, Jūs varēsiet sekot līdzi kaloriju skaitam, kas ir nepieciešams Jūsu ķermenim saskaņā ar miesas uzbūvi un dzīvesveidu. Pēc „nosvēršanās” uzzināsiet arī savu metabolisko vecumu. Cilvēkiem vecumā no 12 līdz 50 gadiem metaboliskais vecums tiek norādīt ar precizitāti līdz 1 gadam

E-Aptiekā piedāvātie populārākie TANITA modeļi:

Vielmaiņa

Tanita BC545N - Ķermeņa sastāva 10 mērījumi tikai 15 sekundēs!

Ķermeņa satura monitori ir nākošās paaudzes veselības aprūpes produkti. BC 545N ķermeņa satura monitors ir balstīts uz profesionālo ķermeņa satura analizatora pamatiem, kurus lieto stacionāros, veselības centros un profesionālos fitnesa klubos visā pasaulē. Jaunākās tehnoloģijas ķermeņa satura monitors TANITA BC 545N – 5 segmentārā analīze – rokai, kājai un ķermenim.

To, ko var izmērīt, var izmainīt

Tanita analizatoi un tiešsaistes diagnostika – tā ir nepārtraukta kontrole pār Jūsu ķermeņa sastāva izmaiņām! Vai pamanījāt, ka tikai reāls rezultāts veicina turpināt darbu ar savu ķermeni? Nevis svara samazinājums, bet gan ūdens, tauku, muskuļu un kaulu masas attiecība ķermenī var nozīmēt ļoti daudz!

Яндекс.Метрика