Šis līdzeklis galvenokārt paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas būt veseli, nevis ārstēties


Ko nozīmē būt veselam?

Būt veselam – neslimot – vispirms, tas nozīmē radīt ķermenī tādus apstākļus, kas nepatiktu vīrusiem un mikrobiem. Kordicepss ir sēne, kas aug Ķīnā. Bagāta ar antioksidantiem (betakarotīnu, C un E vitamīniem), sēne satur arī selēnu, cinku un koenzīmu Q. Jau pirms tūkstošiem gadu ķīnieši atzina kordicepsu par brīnumainu dieva veidojumu, uzlūkoja par talismanu.. Arī šobrīd kordicepss ir mūsdienīgs, veselību stiprinošs līdzeklis, kura lietošanas vēsture pārsniedz tūkstošgadi.

Ar ko tad ir unikāls kordiceps?


Elementu sastāvs

Kordicepss satur ap 70 mikro- un makroelementu.
Augstu kalnos, kur aug kordicepss, augsni apskalo kūstošo ledāju ūdeņi, kas satur gandrīz visus Mendeļejeva tabulas elementus. Sēne uzņem visu, kas vien ir apkārtējā vidē, augsnē un ūdenī. Kordicepss satur vairāk, nekā 80 dažādus fermentus, kas ir iesaistīti daudzās cilvēka organismā noritošās reakcijās. Tas ir vislielākais fermentu daudzums, kāds vien var būt atrodams dzīvniekā vai augā. Kā tie radušies? Iemesls ir tā pati augšanas vietas unikalitāte. Lai izdzīvotu kalnu augstumos un aukstumā, sēne ir izveidojusi spēju izstrādāt fermentus, kas paātrina tās organisma bioķīmiskos procesus un reakcijas. Kordicepss savā ķermenī uzkrāj lielu vitamīnu daudzumu, tostarp C un E vitamīnu, olbaltumus, taukskābes, polisaharīdus, minerālvielas, tostarp kalciju, kāliju, dzelzi, magniju un cinku.

Pielietošana

- veicina imunitāti;
- īpaši efektīvs adaptogēns;
- dabisks antibiotiķis ar plašu iedarbības spektru bez blaknēm;
- tikpat spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis kā nesteroīdie hormoni (piemēram, hidrokortizons);
- antioksidējoša iedarbība: aktivizē toksisko vielu izdalīšanos no organisma;
- iedarbīgs pret audzējiem, jo stimulē leikocītu aktivitāti;
- regulējoša ietekme uz aknu, nieru un plaušu darbību;
- uzlabo vielmaiņu; pazemina lipīdu, tostarp holesterīna līmeni asinīs;
- regulējoša ietekme uz asinsrites procesiem;
- regulējoša ietekme uz kalcija un fosfora samēru organismā;
- aktivizē spermatoģenēzi; pastiprina vīriešu dzimumfunkciju;
- uzlabo sirds un plaušu asinsriti, kā arī mikrocirkulāciju citos orgānos un audos;
- organismu atjaunojoša iedarbība.

Efektivitāte

Kordicepss neārstē, tas dāvā veselību. Tas ir līdzvērtīgs tādiem vispārzināmiem veselības stiprināšanas un tonusa paaugstināšanas līdzekļiem, kā žeņšeņs un briežu ragi. Kordicepsu nav iespējams pārdozēt, nav arī ne pieraduma, ne atkarības. Tas ir pilnīgi dabisks produkts, kas nesatur hormonus un mākslīgi sintezētas vielas. Kordicepsa lietošanas spektrs ir praktiski neierobežots.        Ķīnas kordicepss nav brīnumlīdzeklis pret visām slimībām, tās nav arī zāles kādas konkrētas slimības ārstēšanai. Kordicepsa spēks ir tāds, ka līdz ar uztura kvalitātes paaugstināšanu tas dod iespēju novērst slimību cēloņus, jo iedarbojas šūnu līmenī. Ja šūnas saņem nepieciešamās uzturvielas, tās ar laiku sāk pareizi funkcionēt, un tādējādi tiek novērstas saslimšanas, kā arī notiek organisma attīrīšanās.

Kādas vēl ir kordicepsa īpatnības?

Īpašais attīstības cikls

Cordyceps sinensis sēnei augot, nogatavojas sporas. Tās, vēja nestas, ieperinās noteiktas tauriņu sugas kāpuros. Inficētais kāpurs bez ļaunām nojautām mierīgi sagaida ziemu un ziemas sākumā ierušinās zemē, lai pavasarī kļūtu par kūniņu. Tad sēne aktivējas: micēlijs no iekšpuses aizpilda visu kūniņu, kas iet bojā. Vasarā no elpošanas atverītēm kūniņas galvgalā izaug sēne kordicepss, ko ķīniešu valodā sauc „dun čun sja cao”. Tas nozīmē „ziemā kāpurs, vasarā zāle”. Kukaiņa kūniņa, kurā glabājas kordicepsa sporas, nesatrūd, un tajā neieperinās nekādi citi mikroorganismi, jo sēnei piemīt antibiotiskas īpašības.

Gadsimtiem ilga vēsture

Kordicepss ir vēsturē pazīstams kā profilaktiski lietojams līdzeklis veselības stiprināšanai jau ilgāk nekā 1200 gadu. Pirms vairākiem gadsimtiem, Cinu dinastijas laika traktātā par ķīniešu medicīnu „Jaunā farmakopeja” ir rakstīts tā: „Ķīnas kordicepsa garša ir salda un īpašības ir neitrālas, tas saglabā plaušas, uzlabo nieres, baro kaulu smadzenes, aptur asiņošanu un krēpu veidošanos, noņem klepu”

Unikāls

Kordicepss mitinās Tibetas ziemeļpusē, 2500 līdz 4000 metru augstumā virs jūras līmeņa. Tas ir ļoti reti sastopams, un šī auga - kā ārstniecisku līdzekļu izejvielas - vākšana ir grūta un sarežģīta. Tādēļ senajos laikos kordicepsu ir lietojuši tikai visaugstākie ierēdņi un imperatora ģimene.

Sertificēts

Neskatoties uz neparastu un pat pasakainu dabu, ķīniešu kordicepsa preparāti izturēja pārbaudes nopietnās zinātniski pētnieciskās iestādēs visā pasaulē (ASV, Japānā, Ķīnā, Dienvidkorejā, Krievijā). Mūsu interneta aptiekā piedāvātie kordicepsa preparāti ir sertificēti Eiropā.

2 minūtes, lai redzētu, kas ir kordicepss

Ķīniešu kordicepsu saturošo preparātu nozīmēšanas īpatnības

Ķīniešu kordicepsu saturošo preparātu nozīmēšanas īpatnības. Preparātu nozīme, ievērojot konkrēta meridiāna darbības traucējumu simptomātiku un ņemot vērā tā maksimālo diennakts aktivitāti. Ja ir zināma konkrēta meridiāna traucējumu precīza simptomātika, labākie rezultāti ir sasniedzami, pielietojot preparātu šā meridiāna maksimālās aktivitātes starplaikos. Bet ja kādu iemeslu dēļ traucējumus diagnosticēt neizdodas, tad labākais preparāta uzņemšanas laiks ir no plkst. 21.00 līdz 21.30. Tieši šajā laikposmā atzīmē augstāko trīs sildītāju meridiānu aktivitāti, kas apvieno visas organisma funkcijas

Preparātu lietošanu labāk uzsākt augošajā mēnesī.

Produkts pieder pie Iņ-Jaņ tipa un iedarbojas vienlaikus uz visiem ķermeņa orgāniem, ietekmējot gan paasinājumus, gan hroniskos procesus, šādi veicinot līdzsvara sasniegšanu organismā.

Ir jāatceras, ka uzņemot lielas preparāta devas, var rasties slimību paasinājums. Šajā gadījumā ieteicams samazināt devas vai uz vienu nedēļu pārtraukt preparāta lietošanu, atjaunojot lietošanu mazākās devās

Ja ķermenis ir hronisko slimību novājināts, preparāta lietošana jāuzsāk minimālās devās.

Sekojiet, lai ķīniešu kordicepsa preparātu lietošanas laikā izdzertā ūdens daudzums sasniegtu vismaz 4-5 glāzes dienā.

Lietojot veselību stiprinošos ķīniešu kordicepsa preparātus, ieteicams palielināt uzturā uzņemamo svaigo dārzeņu un augļu daudzumu, kā arī samazināt tauku, īpaši dzīvnieku izcelsmes, daudzumu.

Atvērtais preparāta iepakojums ir jāuzglabā ledusskapī ne ilgāk par 5 dienām.

Pirms preparāta uzņemšanas ieteicams nomierināties, noskaņoties pozitīvi, atslābināties un domāt par atveseļošanos.

Ātras iedarbības bioloģisko imūnsistēmas regulatoru lietošanas kursa ilgumu nosaka individuāli, ņemot vērā vispārējo veselības stāvokli, simptomus, esošas slimības ilgumu un smagumu, blakusslimības utt

Ķīniešu kordicepsa preparātu lietošanas shēmas pieaugušajiem atveseļošanās nolūkā:

Pirmā pudelīte – 2-3 ml dienā
Otrā pudelīte – 3-4 ml dienā
Trešā pudelīte – 4-5 ml dienā

Smagas saslimšanas gadījumā ieteicams lietot 10 – 20 – 30 ml dienā. Lai sasniegtu vēl efektīvāku rezultātu, ieteicams lietot preparātu pēc šādas shēmas: lieto 5 dienas, pārtraukums 3 dienas, shēmu atkārtojot.

Iespējams, kordiceps palīdzēs Jums un Jūsu tuviniekiem saglabāt veselību!

Mūsu E-aptiekā pieejams gan šķidrais kordicepsa preparāts, gan kordiceps kapsulās.

Яндекс.Метрика