3 galvenās «Jantarnij bereg» priekšrocības:

Ideāla vieta

Nacionālais parks jūras piekrastē, iežogota teritorija, pasakains klusums, kristāldzidrs gaiss un netraucēts miers

Ienākt sanatorijas interneta vietnē

Vairāk nekā 15 ārstniecisko programmu

Jums ir jāizvēlas tikai mērķis, bet mūsu ārsti palīdzēs to sasniegt!

Uzzināt vairāk par programmām >>>

Patīkama atpūta

Mūsu īpašie pasākumi, koncerti, kinoseansi, diskotēkas un karaoke vakari paliks atmiņā uz ilgu laiku!

Fotogalerija ir uzskatāmāka par jebkuru stāstījumu >>>

Ar «Dzintara karti» uz «Jantarnij bereg»

Ar «Dzintara karti» Jūs saņemsiet 5% atlaidi jebkurai ārstnieciskajai programmai, ko piedāvā sanatorija.

Pasūtīt karti ir vienkārši – apmeklējiet E-Aptiekas vietni

Daži fakti par sanatoriju «Jantarnij bereg»

 • Laiks doties ceļā!

  Par vispiemērotāko sanatorijā pavadīto laiku uzskata starpsezonu – laikposmu no oktobra līdz maijam, kad nav karstuma un paaugstinātas saules aktivitātes, kas vasaras sezonā neļauj pilnā mērā izmantot visus sanatorijas piedāvātos ārstniecības pakalpojumus.

 • Kāpēc?

  Ja pajautāsiet cilvēkam, kurš ik gadu apmeklē sanatoriju, kāpēc viņš to dara, atbilde būs vienkārša un acīmredzama: tāpēc, ka labsajūta būtiski uzlabojas, cilvēks neslimo pēc tam visu gadu.

 • «Ceļa karte»

  Ārsts rehabilitologs ne tikai ārstē, bet, pats galvenais, izsniegs Jums „ceļa karti” dzīvei arī pēc sanatorija: piemeklēs individuālu ārstnieciskās fizkultūras kompleksu, racionālu diētu, iepazīstinās ar relaksācijas un autotreninga metodēm.

 • Veselības diagnostika

  Jau sen neesat veicis medicīnisko apskati? Sanatorija ir viena no tām vietām, kur komfortablos apstākļos un bezrūpīgā gaisotnē, bez rindām un steigas, ar mūsdienīgu aprīkojumu Jums veiks pilnvērtīgu veselības stāvokļa diagnostiku, sniegs nepieciešamās rekomendācijas.

 • Atgūstiet dzīvesprieku

  Vairākuma cilvēku uztverē sanatorija ir paredzēta galvenokārt senioriem, tomēr tas ir arī viens no veidiem kā sasniegt hronisko slimību stabilu remisiju, mazināt vai pārtraukt medikamentu uzņemšanu, stiprināt imunitāti.

 • Sanatorija nav slimnīca

  Nepavisam nav jāslimo, lai brauktu uz sanatoriju! Komfortabli apstākļi pilnvērtīgai atpūtai, profilaktiskas procedūras, baseins un trenažieru zāle, daba un klusums. Nebrīnieties, kad draugi novērtēs pozitīvas izmaiņas Jūsu ķermeņa aprisēs, skatienā un garastāvoklī!

«Jantarnij bereg» ir oāze priežu meža vidū

Pati daba ir radījusi ideālus apstākļus veselības uzturēšanai un atgūšanai.
Meža klusums, jūras šalkoņa, tīrs gaiss, pareizs uzturs, veselīgs miegs un mērenas fiziskas aktivitātes ir patiesa bauda nogurušam cilvēkam.

«Dzintara karte»

Tā ir patīkama iespēja saņemt atlaidi Jūsu programmai sanatorijā «Jantarnij bereg». Pasūtīt karti ir vienkārši – ienāciet E-aptiekas vietnē

Ar «Dzintara karti» uz «Jantarnij bereg»

E-Aptieka sadarbībā ar sanatoriju «Dzintarkrasts» izstrādāja «Dzintara karti». Tikai tās īpašnieki varēs saņemt 5% atlaidi jebkurai ārstnieciskajai programmai, ko piedāvā sanatorija.
Iegādāties karti ir viegli – ienāciet mūsu interneta aptiekā un veiciet pasūtījumu!
Bet, ja Jums iepatiksies kāda prece un veiksiet pasūtījumu par summu, kas pārsniegs 50 eiro, saņemsiet «Dzintara karti» bez maksas! Akcija ir spēkā līdz pat Jaunajam gadam!

Sanatorija «Dzintarkrasts» paredzēta cilvēkiem, kas vēlas atbrīvoties no slimībām, liekā svara, hroniska noguruma, novērst priekšlaicīgu novecošanos.

Яндекс.Метрика